RD Babice Řehenice

Nabízíme vám ke koupi nové rodinné domy v krásné přírodě pouhých 20 km jižně od hranice hlavního města a 13 km od Benešova. Jedná se o jedinečný developerský projekt dostupných rodinných domů u obce B Řadové rodinné domy:
6 typů rodinných domů o velikosti 4+1 nebo 4+1 + pracovna
Pozemky od velikosti 223 m2 po 1138 m2
Velikosti RD 4+1 od 55,25 m2 po 91,70 m2
Cena od 3 307 591,-Kč vč.DPH
Projekt zahrnuje i částečnou občanskou vybavenost.

Popis lokality

Projekt je umístěn v klidném, čistém a minimálně narušeném životním prostředí ohraničeném lesem a rybníkem. Nedaleko se nachází oblíbená lokalita Kamenice a Jesenice s množstvím využitelných služeb a zámky Konopiště a Štiřín s místním golfovým klubem.
Přímo u areálu je zastávka PID autobus č. 339 na metro Budějovická. Nedaleko je nový dálniční obchvat kolem Prahy.
Obec Řehenice patří do okresu Benešov a náleží pod Středočeský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je rovněž okresní město Benešov u Prahy. Obec Řehenice se rozkládá asi jedenáct kilometrů severně od Benešova. Území této menší obce trvale obývá asi 340 obyvatel. Řehenice se dále dělí na osm části, konkrétně to jsou: Babice, Barochov, Čakovice, Gabrhele, Křiváček, Malešín, Řehenice a Vavřetice.
Benešovsko patří díky své poloze i přírodním krásám mezi nejoblíbenější příměstská rekreační zázemí Pražanů. Mnoho obyvatel hlavního města má na území okresu (zejm. v Posázaví) chaty a chalupy. I proto se neustále zvyšuje zájem o nákup realit v Benešově a okolí. Díky přívětivé a vyvážené kulturní krajině je okres také velmi vyhledávaným místem pro jednodenní turistiku nebo cykloturistiku.
Obec Řehenice leží v průměrné výšce 321 metrů nad mořem. První zmínku o obci nalezneme v historických pramenech v roce 1384. Celková katastrální plocha obce je 1532 ha. Lesy rostou zhruba na jedné polovině katastrálního výměru obce.