Rezidence Riverside

Projekt Rezidence Riverside představuje dostavbu hotelového komplexu Voroněž, najdete ji na rohu ulic Křížkovského/Poříčí. Má 8 nadzemních podlaží, celkem zde naleznete 86 bytových jednotek.
Projekt Rezidence Riverside se nachází v širším centru jihomoravské metropole. Projekt představuje dostavbu hotelového komplexu Voroněž, má 8 nadzemních podlaží, přičemž byty jsou situovány od 2. nadzemního podlaží. V jednom podzemním a prvním nadzemním podlaží bude umístěno celkem 34 garážových a 56 parkovacích stání.
Celkem zde naleznete 86 bytových jednotek od velikostí ateliér, 1kk, 2kk, 3kk po 4kk. Většina bytů nabídne balkon nebo lodžii, střešní byty pak i terasy. Byty mají velikost od 25,6 m² do 117,4 m².

Popis lokality

Projekt Rezidence Riverside naleznete jen pár minut jízdy MHD od centra jihomoravské metropole, v těsné blízkosti areálu Veletrhy Brno a přitom nedaleko řeky Svratky a okolních lesů. Představuje tedy jedinečnou příležitost k bydlení pro všechny, kteří vyhledávají ruch velkoměsta, ale také mají rádi klidný život v dosahu přírody. V bezprostřední blízkosti lokality se nachází autobusová zastávka, 10 minut pěšky je vzdálen dopravní uzel, zastávka Výstaviště – hlavní vstup.