Apartmánové domy Lipno

Apartmánové domy Lipno tvoří 30 pasivních apartmánových domů u budované sjezdovky o dispozici 4+kk a ploše 130 m² v dokončeném stavu. Jedná se o konstrukci difuzně otevřených staveb, unikátního německ Dispoziční řešení tvoří dvě podlaží a podkrovní prostor, který lze využít jako ložnici nebo klasickou půdu. V severní části domu je situovaný skladový prostor pro kola, lyže a zahradní náčiní.
Každá jednotka má vlastní rozlehlou zahradu, parkování pro 2 automobily, a je postavena tak, aby z terasy vynikly výhledy na okolní krajinu.
Domy nabízí špičkovou vzduchotechniku, inovativní dřevovláknitou izolaci STEICO, podlahové vytápění, nástěnné klimatizační jednotky, finální povrchy stěn a stropů, dlažby, luxusní obklady Marazzi nebo třeba sanitární keramiku značek Laufen a Kaldewei.
Na přání klienta lze dokončení provést i v nadstandardním provedení, a to včetně veškerého interiérového vybavení, kuchyně, nábytku a osvětlení.
Součástí nadstandardní varianty je krbová vložka, předokenní žaluzie, rekuperace vzduchu a fotovoltaické panely. Specialitou pak může být zabudování hypoxické terapie simulující vysokohorské prostředí přímo v ložnici.

V přízemí je kromě závětří a zádveří také koupelna se sprchou a WC, velká kuchyně a pobytový prostor napojený na terasu. Ve druhém podlaží jsou tři plnohodnotné ložnice a velká koupelna se sprchou, vanou a WC. Pro zájemce je zde možnost využít ještě třetí podlaží a to jako rozšíření ložnic o "spací " patro. Ve třetím podlaží jsou rovněž umístěny některé technologie domu.¨Nemovitost je také skvělou investiční příležitostí. Nabízí se kombinace vlastního užívání domu v kombinaci s krátkodobým pronájmem, ke kterému vám rádi zajistíme kompletní správu a údržbu.

Popis lokality

Nedaleko vodní nádrže Lipno, na louce zalité sluncem. Jednotlivé objekty s prostornou zahradou zároveň přirozeně zapadají do okolní krajiny.