Viladomy V2 a V1

V rámci etapy B velkého projektu Residence KASKÁDA na Horním Kosově v Jihlavě jsou budovány také čtyři bytové domy, tzv. Viladomy, o čtyřech podlažích a 12 bytech v každém domě. Dva domy jsou již doko Ve čtyřpodlažním bytovém domě jsou zastoupeny byty od malometrážních 1+kk až po byty větších rozměrů s dispozicí 3+kk či 4+kk. Přízemní byty mají venkovní terasu s navazující oplocenou zahrádkou. Součástí všech bytů umístěných ve 2. a 3. nadzemním podlaží jsou lodžie či balkony. Bytové jednotky situované do 4. nadzemního podlaží mají nadstandardně prostorné terasy.
Každý byt má k dispozici sklepní kóji umístěnou v 1. nadzemním podlaží nacházejícím se v samostatné části domu, zde se nachází i společná kočárkárna/kolárna a technická místnost. Samozřejmou náležitostí domu je výtah a parkování zdarma na přilehlém parkovišti.

Popis lokality

Bydlení na Residenci Kaskáda na Horním Kosově v krajském městě Jihlava vyhledávané díky atraktivní lokalitě - bydlení ve městě s možností bezprostředního kontaktu s přírodou. Výhodná poloha nabízí pohodlné spojení s celou Jihlavou v rámci MHD, ale také rychlé dopravní napojení na dálnici D1.
Komfort obyvatelům poskytují oddechové zóny s lavičkami a dětské hřiště se skluzavkou. Klidný provoz zajišťují kruhové objezdy, zpomalovací pásy i chodníky po obou stranách vozovky.