Zlaté terasy

Dachi prodejce developer vám nabízí etapu B v projektu Zlaté terasy. Etapa A bude ke konci roku 2019 zkolaudována a již nyní začala probíhat výstavba etapy B. Celý projekt Zlaté Terasy vznikne v místě původního areálu mrazíren na ulici Wolkerova – blízko centra a Smetanových sadů. Tato lokalita zaručuje jak výbornou dopravní dostupnost (do centra dojdete za 10 minut; na zastávku tramvaje za 2 minuty), tak občanskou vybavenost.
Jedná se o architektonicky velice zajímavě řešený objekt, který nabízí ke koupi byty a komerční prostory k pronájmu. V přízemí budovy se nachází nebytové prostory, další podlaží nabízí bytové jednotky různých dispozic 1+kk až 3+kk. Jednou z předností tohoto projektu je široká nabídka výměr a dispozic. Byty s vysokými standardy mohou být v rámci klientských změn ještě dále dispozičně upravovány dle Vašeho přání. Samozřejmostí je možnost výběru a dokoupení komory a garážového stání. Termín dokončení konec roku 2021.

Popis lokality

Zlaté terasy se nachází na Wolkerově ulici – tedy blízko centra a Smetanových sadů. Tato lokalita zaručuje jak výbornou dopravní dostupnost (do centra dojdete klidnou chůzí za 15 minut, na zastávku tramvaje přijdete za 2 minuty a odtud je to do centra pouze 2 zastávky), tak občanskou vybavenost (služby, nemocnice, mateřská škola).