Ateliery Strašnice

Flexibilitu, svobodu a pohodlí domova – to vše najdete v novém projektu Ateliery Strašnice vyrůstajícím uprostřed oblíbené obytné čtvrti. Na prodej bude celkem 95 jednotek s balkonem, předzahrádkou nebo terasou. Ateliéry budou provedeny ve standardu bytových jednotek.
Plný komfort zahrne podzemní garážová stání, sklepy a balkony, uvnitř jednotek naleznete moderní koupelny s kvalitními zařizovacími předměty, prostorné místnosti s plovoucími podlahami, připojení na rychlý Internet, TV.
Menší jednotky jsou velmi vhodné jako startovací pro mladé lidi, větší ateliery s dispozicí 3+kk nebo dokonce 4+kk nabídnou atraktivní polohu ve vyšších patrech, dostatek prostoru a velké balkony nebo terasy s krásnými výhledy.
Standardní vybavení zahrnuje bezpečnostní vstupní i interiérové dveře s nadstandardní výškou 210 cm, plovoucí podlahy, obložkové zárubně, velkoformátové obklady 30x60 cm, baterie i zařizovací předměty renomovaných značek. Vysokorychlostní Internet usnadní práci z homeoffice.
Ateliery jsou i vhodným investičním nástrojem. Pro všechny investory bude jistě zajímavá nízká energetická náročnost budovy, praktické uspořádání dispozic, pěší vzdálenost od stanice metra, snadná doprava do centra Prahy i blízkost kancelářských center na Vinohradech a ose metra A.
Předjednané financování: Koupi jednotky je možné financovat prostřednictvím hypotečního úvěru s úrokem již od 2,21 % u úvěrů na 80 % ceny nemovitosti.

Popis lokality

Projekt je zasazen do příjemného prostředí uprostřed klidné rezidenční oblasti. V blízkosti naleznete známý oddechový areál Gutovka, park, školy a školky, sportovní areál, obchody i služby.

Štěchovická ulice, kde nový areál vyroste, je souběžná se známější ulicí V Olšinách. Stanice metra Strašnická a Skalka jsou v pěší vzdálenosti, přímo u paty domu navíc staví autobus 175. Nejbližšími sousedy nového projektu je školka, hotel a obytná zástavba se vzrostlou zelení ze 60. let.
Nedaleko je supermarket Billa i nákupní centrum Tesco Skalka, v blízkosti metra Strašnická je řada menších obchůdků, „za dvěma rohy“ je známá Restaurace U kašpárka.