HOLEČKOVA HOUSE

Holečkova House nabízí to nejlepší, co centrum Prahy může poskytnout – bohatou zeleň blízkých parků, prověřené nákupní značky, kvalitní služby, zavedené školy a školky, soukromou zdravotní péči, klubová sportovní centra, bohatý kulturní život a mnoho dalšího. Holečkova House je místo, kde krása, funkce, nezbytnost a luxus splývá v jedno, je to příslib životního stylu na vysoké úrovni.
Architektonický návrh vychází ze stávající městské struktury a nabízí dva exkluzivní byty a komerční prostory nejvyššího standardu. Výšková návaznost domu drží rytmus se stávající částí rezidenčního bloku, stejně jako architektonické zpracování je inspirováno současnými trendy, s promyšleným dispozičním uspořádáním a velkým důrazem na finální dokončení.
Půdorysné řešení komerčních prostor a bytových jednotek společně tvoří harmonicky komponovaný celek a vše je navrženo tak, aby vždy působilo nadčasově a moderně. V prvních čtyřech nadzemních patrech jsou komerční prostory vyčleněné pro administrativní a obchodní využití, ve zbývajících dvou horních patrech jsou na každém z podlaží prostorné bytové jednotky s velkými terasami. Součástí společenských prostor je reprezentativní recepce s širokou nabídkou poskytovaných služeb, dostatečným počtem venkovních i garážových parkovacích stání a nechybí ani sklepní prostory.
Holečkova House je určen všem, kteří ocení docházkovou blízkost do historického centra hlavního města Prahy a zároveň vyhledávají klid, relaxaci i aktivní formu odpočinku v přírodě. Holečkova House představuje prémiový charakter bydlení až do nejmenšího detailu.
SVĚTLO A PROSTOR
Je možné ve městě, kde světlo a prostor jsou vzácné komodity, získat jejich hojnost? Touto otázkou se řídil celý rozhodovací proces při tvorbě návrhu Holečkova House a odpověď zní: elegantní a důmyslné. Svědčí o tom kaskádové terasy u dvou bytových jednotek, z nichž každá je na samostatném podlaží, velkoformátová osazená okna na každém patře komerčních podlaží, prostorné lobby, celoplošné vytápění, důraz na oslunění. Celkové dispoziční uspořádání má za cíl celkovou spokojenost obyvatel, respektuje základní prvky života: uklidňující a energizující mysl, tělo i ducha.
Modernistům s vášní pro tradiční pojetí nabízí Holečkova House kancelářské prostory a bydlení v rezidenční prémiové čtvrti vyhledávané bonitními lidmi. Nároky na vysoký standard uspokojí moderní technologie a nadčasová architektura a design.
UMĚNÍ A PŘÍRODA
Architektonické zpracování Holečkova House využívá všech materiálů a textur k vytvoření prostředí, které snoubí umělecké a optimistické pojetí. Sklo, beton a další vhodně zvolené materiály, stejně jako svěží provedení exteriéru ve světlých tónech a okolní zeleň, respektují přírodu a oživují organické cítění.
NIKDO NENÍ JAKO TEN DRUHÝ
Velkorysé a vlídné uvítání začíná již ve vstupní části do Holečkova House. V prvním patře je zcela otevřená a ničím nerušená zóna recepce spojená s příjemným lounge prostorem. Velkoformátové prosklení tvoří reprezentativní, klidné a vznešené místo prémiového charakteru určené k socializaci či odpočinku. Zkrátka potěší každého, kdo do objektu vstoupí či odchází.
KOMFORT A POHODLÍ
Recepce s širokou nabídkou poskytovaných služeb zajistí nejen pohodlí rezidentů, ale i velmi důležitou bezpečnost. Celé první patro Holečkova House je věnováno komerčním potřebám, velkoryse uspořádáné lobby láká k relaxaci a ke společenskému životu, stejně jako vstupní prostor do objektu osazený lavičkami s prostorem pro bezpečnou úschovu kol.
Samozřejmostí je dostatečný počet parkovacích stání a sklepních prostor. Možnost venkovního parkování, bezbariérové prostředí, moderní technologie a vysoký standard domovního vybavení představují trvalou hodnotu a záruku z hlediska dlouhodobé investice.

Popis lokality

Holečkova House jako polyfunkční dům navazuje na rezidenční projekt Sacre Coeur 2 a nachází se v jižním svahu pod pražským Petřínem v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, mezi ulicemi Holečkova a Kmochova. Jeho pohledová osa směřuje k novorománskému klášteru Sv. Gabriela z roku 1891. Klidný vnitroblok se zelení pak nabízí úchvatný výhled na historické centrum Prahy.
MĚSTO K VAŠIM SLUŽBÁM
Každý, kdo přejde z rušného centra Nového Smíchova přes klidný park Sacre Coeur, získá pocit, že žije v malém městě. Je to jedno z mnoha kouzel této lokality. Najdou se zde umělci i bohémové, stejně jako obchodně úspěšní lidé, módní butiky, umělecké galerie a pop up obchody, bary, aj., zkrátka zde umí vše žít bok po boku. Skvělý mix maloobchodů a restaurací slouží zdejší komunitě, představuje pohodlí a prestiž.