VITALITY REZIDENCE

Vitality Rezidence je architektonicky zasazena mezi moderní Rezidencí Sacre Coeur2 a parkem stejného jména v jižním svahu v oblíbené rezidenční čtvrti pod Petřínem. Elegantní architektura, inspirována Milujete své soukromí a svou nezávislost? Pak vám Vitality Rezidence nabízí mnohem více, protože získáte více času na to, co vás skutečně baví. Následujte své vášně bez povinnosti zachování a údržby rodinného domu či péče o příliš velké zahrady, dlouhých jízd za nákupy či k lékaři. Vitality Rezidence svou polohou, exkluzivním uspořádáním a nabízenými službami představuje moderní a aktivní životní styl. Pod jednou střechou budete mít k dispozici široký výběr poskytovaných služeb, zůstanete nezávislí do takové míry, jak je libo.
Rezidentů projekt nabídne tyto služby:
recepce
veřejná restaurace
klubový lounge s krbem
společná párty zóna s kuchyní
herní kout
kuřácký salónek
společenský sál
fitness centrum
ordinace a poradna
komerční prostory
venkovní relaxační zóna
venkovní pétanque
Velký důraz při návrhu rezidenčního projektu byl kladen na bezbariérovost a aplikaci úsporných řešení ve všech oblastech. Dostatečná pozornost byla věnována i měsíčním nákladům na správu a údržbu objektu.
Vášeň pro zahrádku, posezení na terase s přáteli, využívání klubového lounge, rodinné party a oslavy stejně jako sdílené žití s pejskem či kočičkou, to vše je vítáno v Rezidenci Vitality.
potěší i ty nejnáročnější
V rámci rezidence mají obyvatelé možnost vychutnat si celou řadu volnočasových a společenských aktivit včetně cvičení a fitness programů. Jsou navržené tak, aby obohatily a udržely moderní a zdravý životní styl.
Kromě celé řady prémiových zařízení jako jsou veřejná restaurace, klubový lounge s krbem, párty zóna, herní kout, kuřácký salónek, sociální a zdravotní služby či recepce, představuje Rezidence skutečnou kontinuitu rezidenčních, domácích a zdravotních služeb. Je skutečnou investicí do vašeho aktivního života. Nadstandardní poskytované služby jsou na denním pořádku, takže se můžete těšit z výjimečného a nezávislého života vytříbené komunity aktivních lidí. Můžete si vybrat, žít naplno nebo v poklidu, zkrátka tak, jak se vám líbí.
Kvalitní interiérové řešení společenských prostor respektuje komfort a očekávání každého jednotlivce stejně jako rodinný dynamický život. Bezpečí a pohodlí rezidentů zajistí v celém objektu proti neoprávněnému vniknutí do prostor fyzická ostraha, kamerový systém, bezpečností čidla a alarmy.
Velký důraz se klade i na okolí a zeleň v blízkosti rezidence. Kromě laviček určených k setkávání s přáteli a odpočinku mohou rezidenti využívat dětské hřiště nebo si mohou se sousedy zahrát pétanque. K procházkám a dalším venkovním aktivitám láká také blízký park Sacre Coeur se sportovním zařízením i blízké Kinského zahrady či Petřínské sady.
Zkrátka, výhody rezidenčního bydlení se všemi detaily hřejivého domova lze sepsat na dlouhý seznam, který stojí za přečtení, protože jedině tak lze zjistit, jak daleko přesahuje investice do prémiového bydlení.

Popis lokality

Klidné a zároveň aktivní centrum městské části Prahy 5 Nový Smíchov se může chlubit nejen vysokým počtem parků a zeleně, mezi které patří park Sacre Coeur, zahrada Kinských či Petřínské sady, ale i bohatou sítí obchodů, restaurací, kaváren a oblíbených farmářských trhů. Pro volnočasové aktivity můžete vybírat z velkého množství fitness klubů, sportovišť, bazénů a dětských hřišť. O kulturu se postará pestrá nabídka známých divadel, kin a dalších kulturních zařízení. Široký výběr je i v oblasti vzdělávání a veřejných i soukromých zdravotních služeb a klinik.
Dopravní dostupnost této lokality je také výborná díky Strahovskému tunelu. Letiště Ruzyně je vzdálené autem do 20 minut, zastávka autobusu či tramvají se nachází jen pár metrů od rezidence. Stačí přejít přes klidný park Sacre Coeur a město je připravené k vašim službám.
Městská část Prahy 5 se aktivně stará o každého svého občana, myslí v rozpočtu velmi silně i na potřebné, počítá s podporou jak konkrétních forem pomoci, tak i projektů, které dlouhodobě zvyšují životní standard bydlení místních občanů a nabízí kvalitnější možnosti života této městské části. Můžete si vybrat, dělat tolik nebo tak málo, jak se vám líbí.