Byty Dělnická

Developerská společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. představuje nový rezidenční projekt Byty Dělnická v Praze 7 Holešovicích..
Projekt Byty Dělnická nabízí nové bydlení v rezidenčním komplexu v pražských Holešovicích.
Novostavba bytů a obchodních prostor se buduje na místě bývalé pivovarské kalírny a nabídne byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Byty s jižní orientací v nejvyšších patrech domu budou disponovat výhledem na Vltavu i panorama Pražského Hradu nebo Park Vítkov. V podzemích podlaží budovy jsou umístěna garážová stání a sklepy.
V projektu se nezapomnělo ani na obchodní prostory situované v přízemí budovy. Unikátním prostorem uvnitř pasáže bude industriální stavba, která by mohla v budoucnu sloužit například jako ateliér nebo prostor pro výstavy.

Popis lokality

Projekt Byty Dělnická poskytuje díky svému umístění v Holešovicích kompletní občanskou vybavenost. Naleznete zde bohatou nabídku stylových restaurací a kaváren, supermarkety i tradiční malé obchůdky, lékárny, polikliniku, školy, školky, střední školy i čtyři gymnázia. Přímo v ulici Dělnická je Informační centrum úřadu Městské části Prahy 7 a pošta.