Hotel / penzion Sport v Krušných horách, ubytování 40 lůžek, restaurace 40 míst, obec Abertamy

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji vyhlášený a turisty oblíbený hotel / penzion Sport v krušnohorském městečku Abertamy, nedaleko Božího Daru a státních hranic s Německem.
Kapacita ubytování je 40 lůžek v 16 pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. K dispozici jsou také pokoje s propojovacími dveřmi, které jsou vhodné pro rodiny.
Součástí budovy je vlastní stylová restaurace s vybavenou kuchyní, pivnice a dětský koutek, který se využíval také jako školící místnost. Dále také privátní sauna s kapacitou 8 osob a spousty dalších místností a ploch pro širší využití.
Ideální místo pro trávení zimní i letní dovolené, sportovních soustředění, škol v přírodě, firemních setkání, teambuildingových akcí, oslav narozenin apod.
Místo přímo na trati Krušnohorské magistrály, která nabízí přes 200 km upravených běžeckých tratí a v těsné blízkosti Ski areálu Abertamy, jenž nabízí několik sjezdových tratí včetně K2 Freestyle Park. Ski areál Abertamy se v roce 2013 stal součástí nově otevřeného skiareálu Plešivec, který lyžařům nabízí perfektně upravené sjezdovky, 3 nové moderní 4 - sedačkové lanovky. Pro milovníky horských kol je k dispozici přes 200 km cyklotras vedoucích napříč celým krušnohorským pohořím. Dále jsou k dispozici trasy pro pěší turistiku a vyznavače nordic walkingu, které vedou např. k rozhledně Plešivec, na vrchol hory Klínovec nebo do národní přírodní rezervace Velký Močál.
Neváhejte využít této skvělé investiční příležitosti v krušnohorském městečku s obrovským potenciálem a kontaktujte nás pro další informace a dohodnutí termínu prohlídky.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81833.

NEXT REALITY Praha 2

Anglická 583/11, Praha - Vinohrady, 12000