Novostavba rodinného domu 4+1 se samostatnou garáží, obec Bělá v okrese Opava

Malebná obec s bezmála sedmi sty obyvateli, nacházející se přibližně 25 km od Opavy a 30 km od Ostravy, s velmi pěknou přírodou kolem zajímavých míst např. pstruží farmou , hřebčínem, pramenem lesní vody zvaného Židlo, léčebnými bazénky založenými na Priessnitzové metodě, Křesťanským labyrintem aj.

V místě je mateřská škola, malotřídka ZŠ, družina. Ke sportovnímu a kulturnímu vyžití slouží víceúčelové hřiště a tzv. altán, v okolí je vybudována spousta cyklotras.

Obec Bělá je atraktivní místo nejen pro turistické vyžití, relaxaci a odpočinek, ale i pro příjemné bydlení v harmonické krajině plné lesů.

Dovolte, abych vám jedno takové bydlení představil. Jedná se o novostavbu rodinného domu se samostatnou garáží, dispozicí 4+1, obytnou plochou 87 m2 a zahradou o výměře 1308 m2.

V létě oceníte posezení na terase nebo na zahradě u bazénu a v zimě u krbu umístěného v obývacím pokoji. Dispozičně lze dům využít jako dvě samostatné bytové jednotky 2+1 a 2+kk se samostatnou koupelnou a toaletou. Veškeré potřebné přípojky jsou již vybudovány.

Vytápění domu je možné dvěma způsoby, plynový kotel a kotel na tuhá paliva.

V případě dalších dotazů či zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat, rád zodpovím na všechny vaše dotazy, popř. vás domem osobně provedu.

RE/MAX Quality

Na Příkopě 814, Vsetín, 755 01