Brno Černá Pole, obchodní prostory 205 m2 , vhodné na ateliér, užívání zahrady ve vnitrobloku do...

Pronájem obchodního prostoru, vhodný na ateliér, v těsné blízkosti centra města Brna, nám. 28.října,Brno Černá Pole.
plocha 205 m2
měsíční nájemné 33.000 CZK
vyúčtovatelná záloha na spotřebu energií a služby
jistota 2 x nájem, lze na splátky
Prostory po rekonstrukci, nové podlahy, obklady, dlažby, členěné místnosti.
k užívání zahrada ve vnitrobloku domu
parkování před domem na chodníku, poté naproti domu či v postranních uličkách
Brno (německy Brünn, latinsky Bruna, v jidiš ברין‎‎ Brin) je počtem obyvatel i rozlohou druhé největší město v České republice, největší město na Moravě a bývalé hlavní město Moravy.
Je sídlem Jihomoravského kraje, v jehož centrální části tvoří samostatný okres Brno-město.
Město leží na soutoku řek Svratky a Svitavy, má zhruba 380 tisíc obyvatel a v jeho metropolitní oblasti žije asi 600 tisíc obyvatel.
Brno je centrem soudní moci České republiky, stalo se totiž sídlem jak Ústavního soudu, tak Nejvyššího soudu, Nejvyššího správního soudu i Nejvyššího státního zastupitelství.
Kromě toho je celkově významným administrativním střediskem, protože zde sídlí státní orgány s celostátní kontrolní působností a další důležité instituce. Za zmínku stojí například Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, veřejný ochránce práv nebo Státní zemědělská a potravinářská inspekce.
Od roku 1777 je Brno také sídlem římskokatolické brněnské diecéze, biskupským chrámem je katedrála svatého Petra a Pavla na Petrově.
Město je významným střediskem vysokého školství s 34 fakultami čtrnácti univerzit a dalších vysokých škol s více než 83 000 studenty. V Brně je zákonem zřízeno studio České televize a Českého rozhlasu.
Na Brněnském výstavišti jsou tradičně konány velké mezinárodní výstavy a veletrhy. Rozsáhlý areál výstaviště započal svůj provoz již roku 1928 a dnes je považován také za jednu z kulturních památek města. Největší zde pořádanou událostí je Mezinárodní strojírenský veletrh.
Brno proslulo i coby dějiště velkých motoristických závodů konaných na blízkém Masarykově okruhu, tato tradice sahá až do třicátých let 20. století.K nejprestižnějším závodům patří Grand Prix ČR, součást seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů. Brno také každoročně hostí mezinárodní přehlídku ohňostrojů Ignis Brunensis, pořádanou od roku 1998. Návštěvnost této události se typicky pohybuje mezi jedním až dvěma sty tisíci návštěvníků po každý den jejího konání.
K nejvýznamnějším dominantám města patří hrad a pevnost Špilberk na stejnojmenném kopci a katedrála svatého Petra a Pavla na vršku Petrov, utvářející charakteristické panorama města a často vyobrazovaná jako jeho symbol.
Brno je jedinečné.

REALITY REXA

V Újezdech 596/14, Brno - Medlánky , 621 00