Prodej bytu 2+kk 49 m²

Byt se nachází na klidném místě přímo u parku Lužánky v nejatraktivnější brněnské lokalitě Černá Pole. Je součástí projektu kompletní rekonstrukci historického domu. V projektu Hilleho 6 vznikne zde 17 bytových jednotek, které budou odpovídat současným nárokům na bydlení a zároveň si uchovají dobovou atmosféru. Dokončení je plánováno na červenec 2019.
Dispozici bytu v 1. podlaží bude tvořit obytný prostor s kuchyní a jídelnou, dále ložnice, koupelna a předsíň.
Projekt rekonstrukce nájemního domu stavitele F. A. Dvořáka probíhá podle návrhu studia A77 architekti, kteří se mj. zaměřují na rekonstrukce památek a sakrálních staveb. K vysokému standardu vybavení budou patřit trojvrstvé dubové parkety, vyhřívaná dlažba z přírodního kamene, dřevěná kastlová okna s izolačními skly (do dvora eurookna), ateliérová střešní okna, historizující masivní kazetové dveře nebo sanitární zařízení prémiových značek Duravit, Knief, Aet, Geberit a Lavare. Vytápění bude plynovým kondenzačním kotlem a bude zde příprava na chlazení. Kupní cena zahrnuje sklepní kóji, obyvatelé budou mít přístup do zeleného vnitrobloku.
Dům stojí v boční klidné ulici v důstojné městské čtvrti Černá Pole s množstvím historických staveb a vzrostlých stromů. Přímo u náměstí 28. října, v těsné blízkosti parku Lužánky a nedaleko vily Tugenhat i středu města, který je dostupný pěšky nebo 1 zastávku tramvají. V okolí je kompletní občanská vybavenost: školy všech stupňů, restaurace, bary, kavárny, pošta, obchody, ale též například Městské divadlo.
Interiér 49 m2, sklep 4,5 m2.

SVOBODA & WILLIAMS s.r.o.

Na Perštýně 362/2, Praha 1 - Staré Město, 110 00