Prodej, Byty 2+kk, 47m2 - Brno-Vinohrady

Nabízíme k prodeji/převodu družstevního podílu (anuita splacena, bezplatný převod do osobního vlastnictví v r. 2024) byt s dispozicí 2+kk a celkové výměře 47 m2.
V tomto případě kupující nehradí daň z nabytí nemovitých věcí.
Byt je situován v pátém nadzemním podlaží budovy s výtahem, postavené v r. 2004 v městské části Brno - Vinohrady v lokalitě Pálavské náměstí. Obytně-komerční budova/blok, je vsazena do středu náměstí, přičemž první dvě podlaží jsou využita pro nákupy, služby, volnočasové aktivity, parkovací garážové plochy..., zbylá tři podlaží jsou obytná.
Dispozice a výměry bytu : obývací pokoj s kuchyňským koutem 18 m2, ložnice 6m2, koupelna 4 m2, samostatné wc 1,5 m2, předsíň s vestavěnými úložnými skříněmi 5 m2, hala 8 m2, terasa 5,5 m2 (výměry jsou zaokrouhleny).
Režijní náklady na provoz bytu : výtah, osvětlení společných prostor, úklid společných prostor, fond oprav, správa a řízení bytového družstva - 1307,-Kč/měs, studená voda 400,-Kč/měs, teplá voda 500,-Kč/měs, teplo 690,-Kč/měs - celkem tedy 2897,-Kč měsíčně + elektřina (dům je zateplen, okna plastová, vícekomorová).
Byt je velmi dobře dispozičně řešen a nabízí pohodlné a klidné bydlení. V bezprostřední blízkosti domu je kompletní občanská vybavenost v pěší dostupnosti - nákupy, služby, sport, restaurace, úřady, školy, lékaři, městská hromadná doprava vč. nočních linek..../.

Dialog Reality

Gajdošova 7, Brno - Židenice, 615 00