Prodej, Rodinné domy, 168m2 -

Řadový rodinný dům se zahradou na adrese Skorkovského 109, Brno. Dům je uveden na LV 2568, k.ú. Židenice. Jedná se o hezkou část staré zástavby. Dům má 3 podlaží a je po kompletní rekonstrukci. Celková užitná plocha domu je 168 m2 plus venkovní přístavek a sklep. Uvedená plocha je včetně schodiště, chodby vstupu a chodeb na patře. K rodinnému domu je ze zahrady přistavěn venkovní přístavek, který je cihlový, s betonovými základy a plochou střechou. V domě je plynový kotel. Přístavek slouží jako hospodářská místnost a dílna. Má velikost 24 m2 užitné plochy.
Dům má 3 podlaží a sklep. K domu patří zahrada velikosti 300 m2 se studnou. Studna je hloubky 17 m a je společná s majitelem vedlejší zahrady. Rozpis velikostí podlaží:

Přízemí – byt 1+1 s koupelnou a záchodem (samostatný vchod), velikost 45 m2 užitné plochy (rozměr bez schodiště a chodby)
Druhý byt:
1. patro - 2+KK + sprchový kout a WC, velikost 55 m2 užitné plochy
2. patro - momentálně 2 pokoje + koupelna s WC+ šatna, (původně byli 3 pokoje, lze opět jednoduše předělit příčkou), velikost 45 m2 užitné plochy (rozměr bez schodiště a chodby)

Jsem majitelka domu
Tel.:---

Prodej bez realitky

REALITKY NEVOLAT. Kód nemovitosti REA7915.