Stavební pozemek na Červeném kopci - 1193 m2 - Brno-Bohunice

Brno jako na dlani.

Nabízíme k prodeji stavební pozemek pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu. Na pozemek byla vypracována architektonická studie, kterou je možné využít. Součástí kupní ceny je územní rozhodnutí na umístění rodinného domu, společné příjezdové komunikace a inženýrských sítí. Nyní se připravuje dokumentace pro stavební povolení pro příjezdovou komunikaci.

Lokalita
Pozemek se nachází na mírném východním svahu horizontu Červeného kopce v katastrálním území Bohunice. Pozemek navazuje na místní zahrádkářskou osadu. Příjezdová účelová komunikace je napojena na veřejnou komunikaci v prostřední části ulice Vinohrady. Poloha pozemku a jeho bezprostřední okolí umožňuje klidné bydlení v kontaktu s přírodou.

Charakter pozemku
Pozemek má obdélníkový tvar s uliční šíří 15,7 m a je dostupný z horní i spodní části. Charakter pozemku umožňuje maximální využití oslunění pozemku a jednotlivých místností domu v průběhu dne.

Inženýrské sítě
Na pozemku je přivedena voda a elektřina. Odpady řešeny dočasně pomocí jímky, než bude provedena kanalizace. Případně lze odpadní vody řešit prostřednictvím čističky odpadních vod.

K uvedenému pozemku lze přikoupit přilehlý pozemek obdobného tvaru o výměře 1083 m2 a realizovat zde dva rodinné domy. Nenechte si ujít tuto ojedinělou lokalitu pro bydlení.