Zařízený apartmán 1+kk

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu plně zařízené nekuřácké byty 1+kk v nově zbudovaném komplexu eFi Hotel na ulici Bratislavská 52 v Brně.
Okna jsou situována na severní stranu do ulice Bratislavská Byty jsou o výměře 29 m2 a nacházejí se ve 2.-4. podlaží. Budova je opatřena výtahem.
Dispozice: vstupní chodba vybavená vysokou šatní skříní s celoplošným zrcadlem a pokojovým trezorem. Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, obývací část s komfortními postelemi, moderní kuchyňskou linkou, lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a jídelní soupravou a nádobím pro 2 osoby. Jídelní stůl a 2 židle. Pracovní místo. Smart TV. WiFi připojení.
Cena 11.750 Kč měsíčně zahrnuje : nájem, spotřebu tepla, pronájem movitého zařízení bytu, pronájem ručníků a povlečení. Možnost pronájmu parkovacího stání v areálu komplexu za 800,-Kč/měsíc.
Zálohy na elektro a vodu jsou ve výši 2 000,-Kč/ měsíc. Vratná kauce je 24 000,-Kč.
Minimální doba pronájmu je 3 měsíce.
Dlouhodobě ubytovaní nájemci mají v komplexu eFi Hotel zvýhodněný vstup do hotelového wellness & fitness centra, slevu 5% v hotelové restauraci vč. možnosti nákupu zvýhodněných snídaní.
Nabídka je určena pro studenty, oborové specialisty, vytížené vedoucí pracovníky, vysokoškolské studenty apod.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Neplatíte provizi.


e-Finance, a.s.

Bratislavská 234/52, Brno-Zábrdovice, 602 00