Pozemky k výstavbě,Čechočovice

Okres Třebíč, Čechočovice, lokalita Pod Hrázkou, pozemky pro celoroční rodinnou rekreaci - 695 m2, 786 m2, 795 m2, 861 m2, klidné prostředí, příroda, koupání, rybaření. Služby obce a města v dosahu. Předkládáme nabídku čtyř pozemků s jihozápadní orientací, umístěných v klidné, rekreační lokalitě u rybníku Steklý, jenž leží v okrajové, západní části katastru obce Čechočovice. Z pozemků je přímý výhled do volné krajiny, v severní části je vzrostlá zeleň, v sousedství jsou rekreační chaty s okrasnou zelení.---Dojezd autem do centra města Třebíče je 9 km, asi 14 minut, obec Stařeč, kde je MŠ, ZŠ, pošta, obchody, lékař, ... je vzdálena 5,3 km, dojezd autem přibližně 9 minut. Inženýrské sítě jsou v dosahu.------Zdroj pitné vody - "Heraltický vodovod" na obecním pozemku situovaném severně od nabízeného pozemku, ve vzdálenosti cca 18-60 m dle polohy konkrétní parcely, možnost připojení byla ověřena u provozovatele VAS.---lektřina-zemní vedení NN (jistič 3x25A/pozemek) leží 160 m od pozemku, s provozovatelem E-ON, jsou předběžně projednány podmínky přípojek, přípojkové skříně budou umístěny přímo na hranicích pozemku.---Odpadní vody je nutné likvidovat buď lokální ČOV s možností využití čištěné vody pro závlahu okrasné zeleně, nebo jejího zasakování, nebo jímáním odpadních vod do nepropustné jímky.
Příjezd na pozemky je po obecní komunikaci a následně po pozemku určeném pro dopravní napojení všech čtyř pozemků, který bude v podílovém spoluvlastnictví.
---Pozemky jsou dle platného územního plánu zařazeny jako plochy staveb pro celoroční rodinnou rekreaci, jejich polohové situační uspořádání bylo připraveno na základě zastavovací studie čtyř rekreačních domů s obytným přízemím, podkrovím.
Funkční využití bylo posouzeno a je dle MěÚ Třebič, Odboru rozvoje a územního plánování v souladu s platnou územně plánovací dokumentací, což je podstatné pro následné povolení staveb.
Cena pozemku zahrnuje zajištění realizace přípojky NN, připojovací poplatek není v ceně.------Ceny pozemků vč. 1/4 podílu na příjezdové cestě pozemek č.1 - 760.000,-kč + provize, pozemek č.2 - 850.000,- kč + provize, pozemek č.3 - 860.000,- + provize, pozemek č.4 - 925.000,-kč + provize------U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem, který zdarma a nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.

e-Finance, a.s.

Bratislavská 234/52, Brno-Zábrdovice, 602 00