Prodej bytu 3+1 76 m2

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Ve výhradním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout k prodej DB byt 3+1 v České Lípě 2 N.P., který se nachází v ul.Červeného kříže v klidné, dostupné a vyhledávané lokalitě blízko středu města. Byt je velice prosluněný,zděná koupelna, samostatné WC, plovoucí podlaha, plastová okna. Bytový dům prošel revitalizací. Nízké provozní náklady, slušní sousedé. Byt je ihned k dispozici.
Čeká Lípa je město s bohatou historií, založena Ronovci, zejména Jindřichem z Lipé, Přímo v České Lípě, ale i v blízkém i širokém okolí se proto nachází celá řada významných památek. Turistické trasy a cyklostezky vás zavedou do malebné krajiny básníka Karla Hynka Máchy.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 260 000,- Kč a měsíční splátkou 4 213,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00