Pěkný byt 3+1 po rekonstrukci v žádané lokalitě Č. Budějovic - Plzeňská

Nabízíme k prodeji velmi pěkný a světlý byt 3+1 v žádané lokalitě Č. Budějovic - Plzeňské ulici. Zařízený byt po zdařilé celkové rekonstrukci se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem a jeho okna jsou orientována na sever, jih a západ.

Byt o celkové výměře 65,81 m2 se skládá z průchozího obývacího pokoje (16,39 m2), neprůchozí ložnice (12,13 m2) s vestavěnou skříní a dalšího pokoje (12,43 m2) se samostatným vstupem. Dále je k dispozici kuchyně s jídelním koutem, koupelna, vstupní hala s vestavenou skříni a samostatné WC. V přízemí domu je sklepní kóje, kolárna a sušárna.
Rekonstrukce bytu - zděné jádro, kuchyňská linka, podlahové krytiny, dveře s obložkami, obklady zdí, vestavěné skříně a další. Byt je na prodej včetně kompletního vybavení.

Celý dům je po celkové revitalizaci - stoupačky (2006), zateplení pláště budovy, plastová okna, nový výtah, vstupní a vnitřní dveře (2008), elektřina ve společných prostorech (2011).

Měsíční náklady na provoz bytu jsou 4.300 Kč/měsíc + spotřeba elektřiny a zemního plynu, z toho částka do fondu oprav je výši 1.645 Kč/měsíc.

Hlavní předností bytu je lukrativní poloha v klidné části města, v docházkové vzdálenosti do centra a veškerou občanskou vybaveností. V blízkosti domu se nachází mateřská a základní škola, dětské hřiště a cyklostezka podél řeky Vltavy.

Pro další informace, domluvu prohlídky nebo zajištění výhodné nabídky financování mě neváhejte kontaktovat.

RE/MAX Dynamic

Kanovnická 75/4, České Budějovice, 37001