prodej bytu 2+kk nedaleko centra Českých Budějovic

Zděná bytová jednotka v Riegrově ulici V exklusivním zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí prodej zděného bytu v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Českých Budějovicích . Nabízený byt se nachází v Riegrově ulici 5 minut chůze od centra města a zároveň je situován ve velmi klidné lokalitě.
Předmětnou bytovou jednotku najdeme ve 3.patře bytového domu. Bytová jednotka o dispozici 2+kk má celkovou výměru 47 m2.
Po vstupu do bytu se nacházíme v chodbě, kde můžeme využít vestavěné skříně k uložení Vašeho oblečení. Celé chodě dominuje stylová zeď tvořená dekorem z betonových cihel. Dále za chodbou najdeme rozlehlou koupelnu společně s toaletou. Koupelně dominuje obrovská rohová vana, která přímo vybízí k relaxu po náročném dni v zaměstnání. Vedle koupelny se nachází rozlehlý obývací pokoj s kuchyňským koutem včetně kuchyňské linky. Obývacímu pokoji dominuje zeď s cihlovým dekorem. Posledním pokojem v bytě je ložnice, ve které je po levé straně další skříň a tvoří úložný prostor k tomuto pokoji. K bytu náleží sklepní místnost o výměře zhruba 4 m2.

V celé bytové jednotce jsou kvalitní podlahové krytiny (dlažba, plovoucí podlahy), bytová jednotka má vlastní termostat k řízení teploty v bytě. Okna v celém domě jsou plastová, nový výtah.

Bytový dům nabízí luxusní bydlení nedaleko centra s bezproblémovým parkováním v ulici nebo ve dvoře bytového domu (parkovací místo není součástí prodeje). Zděný bytový dům je od data výstavby velmi dobře udržován a působí velmi příjemným dojmem bydlení na vysoké úrovni. V okolí domu se nachází kompletní občanská vybavenost (školy, školky, obchody, atd.)

AKTIVA MANAGEMENT s. r. o.

U Černé věže 304/9 , České Budějovice, 370 01