Prodej kompletně zrekonstruovaného bytu 3+1 s balkonem

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 3+1 s balkonem, v osobním vlastnictví, po kompletní a velmi zdařilé rekonstrukci.

Bytová jednotka s podlahovou plochou 65 m2 (+ sklep 1,1 m2 + balkon 3,2 m2) se nachází ve 4. patře revitalizovaného panelového domu v Zachariášově ulici (Pražské předměstí).

Dispozice světlého a slunného bytu sestává ze vstupní chodby s vestavnými skříněmi a navazující šatnou (komora, sklad). Z chodby je vstup do obývacího pokoje a také do kuchyně s jídelnou ve tvaru L. Z kuchyně je možné projít do dalších dvou samostatných pokojů – menšího dětského pokoje a jižně orientované ložnice se vstupem na balkon. Nová koupelna s vanou, umyvadlem a místem na automat. pračku je oddělena od samostatného WC (rozměry viz. foto půdorysu)

Bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí. Byly zrekonstruovány rozvody vody a elektřiny, byt má nové podlahy (plovoucí podlaha, Thermofix, dlažba), nová plastová okna a vstupní dveře. Původní jádro bylo odstraněno a vyzděno. Byla zcela zrekonstruována šatna a zabudovány šatní skříně v chodbě. Byt je napojen na rozvody TV a internetu.

Panelový dům byl revitalizován v r. 2007. Proběhla výměna oken, objekt byl zateplen (čedičová vata), byly zrekonstruovány i vnitřní prostory objektu, včetně 2 nových eurovýtahů. V roce 2013 proběhla výměna vnitřních rozvodů vody (stoupačky).

Celý objekt je situován v klidném prostředí mimo sídliště – v zástavbě bytových a rodinných domů. V docházkové vzdálenosti se nachází obchodní centrum (IGY), lékařský dům, zastávka MHD, pošta, školka, škola, restaurace a také cyklostezka kolem Vltavy. Parkování v blízkosti objektu. Celkové náklady spojené s vlastnictvím bytu činí 4.550,- Kč

Kompletně a zdařile rekonstruovaná bytová jednotka ve vyhledávané lokalitě, bez nároků na další investice – to jsou hlavní znaky této nabídky. Pro více informací kontaktujte makléře nabídky. V případě zájmu Vám zajistíme profinancování koupě bytu přímo v kanceláři RE/MAX

RE/MAX Dynamic

Kanovnická 75/4, České Budějovice, 37001