Prodej luxusně vybaveného bytu po rekonstrukci byt 2+kk, 56m2, České Budějovice 6

Prodej krásného bytu 2+kk ul. Nádražní v Českých Budějovicích Nabízíme k prodeji velmi hezký byt 2+kk v centru Českých Budějovic. Celý byt je situován do klidové zóny směrem do ulice Chelčického. V bytě ani na zahradě není slyšet žádný provoz automobilů z ulic.

Byt je v osobním vlastnictví, dispozičně 2+kk o výměře 56 m2 ve zděném domě. Nachází se ve 2. posledním patře. Za domem je zahrádka k užívání. Dům je po rekonstrukci, SVJ je bez dluhů, celkem je v domě 8 bytových jednotek. Sousedé mají výborné sousedské vztahy.

Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci, nové rozvody, elektřina, elektrické přímotopy. Do bytu se vchází prostornou předsíní se dvěma velkými vestavěnými skříněmi s podsvícením. Na ni navazuje koupelna se sprchovým koutem a WC. V koupelně je umístěný bojler a pračka. Hlavní část bytu tvoří společný obývací pokoj s kuchyní. Veškeré vybavení bytu je nové téměř nevyužívané. Součástí linky jsou vestavěné spotřebiče, indukční deska, trouba, myčka, mikrovlnka. V kuchyni se nachází klimatizace, která v létě zpříjemní bydlení. Z obývacího pokoje je vstup do ložnice, kde se opět nachází vestavěná skříň. Podlahová krytina - plovoucí podlahy a dlažba. Cena je včetně vestavěného nábytku i kvalitních spotřebičů značky Bosh.

Nad bytem se nachází půdní prostor, do kterého z obývacího pokoje vedou schody, a je zde možnost vybudovat další podkrovní pokojík nebo ložnici.

K bytu náleží sklepní kóje. Náklady na provoz bytu jsou nízké, zálohy cca 2.800 Kč, včetně fondu oprav. V okolí je dostatek parkovacích míst. V oblasti je modrá parkovací zóna.
Doporučujeme jako klidné rodinné bydlení v centru města.

Realitní společnost ČS / BOARS, s.r.o.

Husova tř. 640/33, České Budějovice, 370 05