Pronájem zděného bytu 2+1 v Českých Budějovicích

Nabízíme k pronájmu zděnou bytovou jednotku 2+1 v širším centru Českých Budějovic, v blízkosti nám. Jiřího z Poděbrad, na začátku Roudenské ulice.

Byt s podlahovou plochou cca 72 m2 se nachází ve zvýšeném I. patře třípodlažního bytového domu. Dispozice bytu (viz. půdorys v obrazové části inzerce) sestává z prostorné vstupní chodby, jižně orientované velké kuchyně s kuchyňskou linkou vybavenou vestavnými spotřebiči (elektrický sporák, lednice s mrazákem, myčka) a s místem pro jídelní kout, dvou samostatných pokojů a dvou koupelen – jedna s umyvadlem a vanou přístupná z chodby bytu, druhá s umyvadlem, sprchovým koutem, WC a bidetem přístupná z ložnice bytu.

Vytápění bytu je zajištěno ústředním topením, elektřina, voda a kanalizace napojena na veřejný rozvod. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví.

Celý objekt je situován lokalitě s bytovými domy, v místě s komplexní občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti se nachází obchody ,nemocnice, zastávka MHD, pošta, školka, škola, restaurace, sportoviště a také Malý jez a cyklostezka kolem Malše. Parkování v blízkosti objektu.

Čistý měsíční nájem činí 10.500,- Kč. Částka za služby (teplo, voda, elektřina, internetové připojení, odpad) je fixní ve výši 3.000,-Kč a hradí se společně s nájmem přímo majiteli. Vratná kauce (jistota) ve výši jednoho měsíčního nájmu. Majitel požaduje nájemce nekuřáky, bez domácích mazlíčků, hledající dlouhodobý pronájem. Byt je k dispozici ihned.

Pokud hledáte pronájem zděného bytu 2+1 , situovaného ve vyhledávané lokalitě blízko centra města, kontaktujte mne na tel. čísle:--- nebo prostřednictvím emailu: ---.cz

RE/MAX Dynamic

Kanovnická 75/4, České Budějovice, 37001