Prodej bytu 1+KK/B, 33 m2/4 m2, Chýně

Jako výhradní prodejce Vám nabízíme ke koupi byt 1+KK/B v nově vznikajícím developerském projektu Dostupný domov v Chýni u Prahy. Jedná se o zděnou novostavbu, situovanou na klidném a dobře dopravně dostupném místě.
Byt má rozlohu 33 m2, balkon 4 m2, sklep umístěný na patře 2 m2. K bytu dále náleží 1 venkovní parkovací stání. K užívání je i společný prostor kočárkárny v přízemí domu.
Tento byt je situován ve třetím patře domu s výtahem. Standard vybaveni bude v tomto provedení: dlažba v zádveří, na toaletě a v koupelně; plovoucí lamelová podlaha v pokojích vč. podlahového vytápění; plastová okna s izolačním trojsklem; sanitární předměty RAKO, vstupní protipožární dveře s ocelovou zárubní, vnitřní interiérové dveře plné nebo prosklené s obložkovou zárubní.
Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynová kotelna umístěná v suterénu domu.
V bytovém projektu Dostupný domov vzniknou ve 2 etapách celkem 3 bytové domy a 120 nových bytů o dispozicích 1+KK, 2+KK a 3+KK. Ke každému bytu náleží a v ceně je zahrnut balkon nebo předzahrádka, sklep a venkovní parkovací stání.
Bidli holding Vám pomůže s financováním nemovitosti, zařízením interiérů včetně kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru, převodem energií a to vše na jednom místě.
Zavolejte si o více informací. Těším se na schůzku s Vámi.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 457 100,- Kč a měsíční splátkou 7 406,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00