Stavební pozemek s chatou u Dolních Břežan

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji krásný stavební pozemek o celkové velikosti 945 m2 v obci Zálepy u Dolních Břežan. Na pozemku stojí chata o velikosti 4+kk, která je celoročně obyvatelná a momentálně prochází fází rekonstrukcí. Jedná se o dřevostavbu, která je částečně dostavěná z ytongu, kompletně zateplená a celá podsklepená. 1.PP - tvoří garáž, kotelna na tuhá paliva, prádelna a sklep. 1.NP - tvoří vstupní chodba, malá ložnice, prostorná koupelna s vanou a toaletou, dále světlý a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a se vstupem na terasu orientovanou na jižní stranu. Z obývacího pokoje vede točité schodiště do patra, které není dokončené. Dispozice 2.NP - tvoří dva pokoje, jeden z nich je se vstupem na lodžii a další prostornou koupelnou, která již má obklady a je připravená na připojení vany, umyvadla a toalety.
Chata je napojena na vlastní studnu a odpad je řešen do žumpy. Možnost napojení na obecní vodovod a kanalizaci. V celém objektu jsou nová plastová okna, rozvody vody a ústřední topení. Nutno dodělat obložky a nové dveře.
Na zahradě je přístřešek s možností parkování auta. Po celé zahradě je zavlažování z nádrže na dešťovou vodu.
Pozemek s chatou je na krásnem a klidném místě. Obec Zálepy je velice žádaná a nádherná lokalita, která je necelé tři kilometry od Dolních Břežan, kde je veškerá občanská vybavenost.

CENTURY 21 Realitas Central

Radlická 3201/14, Praha 5, 15000