Prodej domu v osobním vlastnictví, 320 m2, Dvory u Lažišť

Nabízíme exklusivně prodej rodinného domu s pozemkem v malé jihočeské obci Dvory, ležící 5 km od okresního města Prachatice.
Jedná se o přízemní venkovské stavení v dobrém , udržovaném stavu. Na obytnou část navazuje prostorná garáž s dílnou, vhodná např. pro truhlářskou činnost.
Dispoziční řešení obytné části 2 + 1 (veranda, zádveří, kuchyň, 2 místnosti, sociální zařízení). Ze zádveří vede dřevěné schodiště na půdu a je zde možnost rozsáhlé půdní vestavby. Na pozemku jsou dvě kolny vhodné pro skladování dřeva, vlastní studna a samostatná garáž. Nemovitost je nepodsklepená, pouze jeden menší sklep. Kolem části domu byla provedena drenáž. Dům je připraven k okamžitému nastěhování.
Topení ústřední – kotel na pevné palivo, voda z vrtu, lze připojit na obecní vodovod, odpad je z části řešen septikem, z části napojen na kanalizaci.
Celková plocha pozemku je 641 m2, z toho zastavěná plocha 320 m2.
Veškerá občanská vybavenost v obci Husinec 3,5 km.
Obec Dvory se nachází v krásné přírodě Šumavského podhůří. Okolí je ideální pro všechny věkové kategorie, nabízí bohaté sportovní vyžití, např. v blízké obci Lažiště 2 km je fotbalové hřiště, tenisové kurty, vodní nádrž, prostředí vhodné pro cykloturistiku.
Doporučuji prohlídku nemovitosti a pro více informací mne můžete kdykoliv kontaktovat.
S financováním Vám ráda pomohu s naším odborným hypotečním makléřem.

RE/MAX Dynamic

Kanovnická 75/4, České Budějovice, 37001