Prodej bytu/apartmánu v Harrachově s krásným výhledem

Exkluzivně nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný mezonetový byt v rodinném domě v obci Harrachov umístěný na protějším kopci od skokanského můs tku a sjezdovky.
Nemovitost prochází kompletní rekonstrukcí včetně fasády, střechy, nových plastových oken, komínů a samozřejmě moderního interiéru hodícího se k bytu na horách.
Vstup do bytu rozkládajícího se na celém patře, je přímo z vrchní silničky vedoucí nad domem, kde se nalézá parkovací stání patřící k bytu - další je možné dle dohody přikoupit. Obrovskou devizou bytu je prostornost a prosvětlenost, díky které můžete trávit krásné zimní i letní večery u krbu s výhledem na skokanský můstek a celý Harrachov skrze velká střešní okna. Po vstupu do bytu je prostor pro uložení kol, lyží či kočárku, po několika schodech se vyjde do samotného bytu. Po levé straně k dispozici velmi prostorná jídelna s kuchyňským koutem a krbem, skrze kterou se dostanete i do otevřeného obývacího prostoru. Z obyvacího prostor je vstup po dřevěném schodišti do půdního obyvatelného prostoru. Na pravé straně bytu naleznete koupelnu s wc a další oddělené wc pro návštěvy či druhou rodinu a tři ložnice. Spodní část bytu má 120m² a vrchní obyvatelná část dalších 50m². K bytu lze dokoupit část pozemku, který je umístěn pod velkými okny jídelny, kde je krásný výhled a klidné prostředí pro letní relax a grilování. Vytápění bytu je zajištěno moderními přímotopy, které lze ovládat skrze chytrý telefon, tudíž při zimních příjezdech budete mít vždy krásně teplo.
Na nemovitosti ještě stále probíhají stavební úpravy a bude k nastěhování v posledním kvartále tohoto roku. Půdorysy včetně grafických znázornění finálního stavu nemovitosti jsou součástí inzerátu. Při rezervaci již nyní je možnost velké individualizace finálního vzhledu interiéru nemovitosti.
Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat, rád Vám odpovím veškeré otázky. Doporučuji prohlídku bytu.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 1 653 000,- Kč a měsíční splátkou 26 436,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 17, Praha 1, 110 00