Prodej bytu 3+1 s lodžií v Havířově - Městě

Prodej bytu 3+1 s lodžií v Havířově-Městě Exkluzivně nabízíme velkometrážní byt 3+1 s lodžií s posuvným zasklením. Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí v r.2019. Dům je po celkové revitalizaci - zatepleni, fasáda, plastová okna s novými žaluziemi.

Tento byt je vhodný pro Vás, kteří máte rádi klid a zároveň město v dosahu, budete 1.uživateli bytu.

Byt nachází v žádané lokalitě Havířova na ul. Karvinské.
Byt je velice dobře dispozičně řešen.

V bytě je nová kuchyňská linka na míru včetně vestavných značkových spotřebičů, a to: vestavné indukční varné desky, vestavné multifunkční trouby, vestavné mikrovlné trouby, vestavného digestoře s ledosvětlením, integrované vestavné myčky, dřez FRANKE s odkapávačem, vestavná kombinovaná lednice a příprava pro pračkosušičku.

Nová prostorná koupelna z kvalitních materiálů po celkové rekonstrukci včetně nových rozvodů vody, nové plastové vany s novou vanovou baterií, nového sprchového koutu s novou sprchovou baterií, nové umyvadlové závěsné skřínky s výsuvnými šuplíky včetně umyvadla o šíři 80cm s kvalitní pákovou baterií, nové zrcadlo s ledosvětlením, snížené stropy s leddiodovým osvětlením, nová ventilace.

Samostatný nový závěsný WC.

Nové kvalitní podlahy v celém bytě včetně kompletního vyrovnání podkladu všech podlah.

Nové rozvody elektro v mědi včetně elektrorevize, nový rozvaděč. Nové vypínače, zásuvky LEGRAND, ABB.

V celém bytě jsou kompletně nové omítky včetně nové výmalby.

Nové vstupní a interiérové dveře s moderním prosklením a kvalitním kováním včetně nových obložek. U vstupních dveří bezpečnostní a přídavný zámek.

V předsíni, kuchyni, koupelně a WC snížený sádrokartonový strop s leddiodovým osvětlením.
U vstupu vestavná odkládací skříň zhotovená na míru.

Velkou výhodou tohoto bytu je možnost převodu do os.vlastnictví a při tom neplatíte 4% daň z nabytí nemovitých věcí a díky tomu ušetříte 84.000,- Kč.
Byt je pro Vás ihned k dispozici.

Velmi slušný, čistý vchod, nádherný výhled do zeleně.Poblíž se nachází veškerá občanská vybavenost, dostatek zeleně, MŠ, ZŠ, MHD, dostatek parkovacích míst, pro děti dětské hřiště s hracími prvky, obchody, zdravotní středisko, centrum města v docházkové vzdálenosti, jednoduše vše co k životu potřebujete. K bytu náleží sklep, k dispozici jsou také zabezpečené kolovny,kočárkárny.

Naše kancelář Vám bezplatně zajistí vyřízení hypotéky nebo stavebního úvěru. Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí.

Volejte pro více informací na tel.číslo---,ráda Vám domluvím prohlídku nebo zodpovím dotazy.

Přijďte se přesvědčit, že právě tento byt je pro Vás tou správnou volbou.

Realitní kancelář NOVA s.r.o.

Masarykovo náměstí 6/5, Karviná - Fryštát, 733 01