Apartmán 3+kk 104m2 v soukromé rezidenci Seepark - Mezonet

Tento mezonetový apartmán je součástí klidné rezidence SeePark, přímo u břehu Lipenského jezera.

Jedná se o nadstandartně vybavenou jednotku pro 5-6 osob orientovanou na jih, s terasou a vlastním vchodem skrz pavlač. Dispozičně vhodně řešený půdorys, dole prostorná obytná část s kuchyní, koupelna a samostatné WC, nahoře dva pokoje. Pečlivě zvolené kvalitní materiály, možnost přenechání vybavení, kuchyně a elektrospotřebičů. Apartmán je renovován, vymalován, ihned připraven k obývání nebo pronájmu. Jednotka je součástí soukromé rezidence s vlastním přístupem k pláži, molem a loděnicí - ráj pro rybáře a milovníky vodních sportů. V objektu denně k dispozici údržbář. Možnost pořízení krytého parkovacího stání, v nádvoří objektu.

Jde o samostatnou nezastavěnou lokalitu na samotě u vody, ale i přes to s dobrou dostupností do Perneku a Horní Plané. 5 min pěšky k vlakové zastávce, cyklostezka za rohem. Ideální k poklidné rekreaci a odpočinku. Kolem nádherná příroda, z okna jsou občas vidět srnky a lišky.

Poloha největšího jezera v srdci Šumavy láká v každém ročním období. Na jaře a na podzim na cyklistiku, golf, turistiku, jízdu na koních, či rybaření. V létě pak vítá zejména zastánce vodních aktivit na jezeře a jachtingu. Zima vládne zamrzlou krajinou, ideální na bruslení, lyžování a běžky. V okolí najdete vše co potřebujete k rekreaci, obchody, restaurace, cyklostezky, sjezdovky, adrenalin park, paintball, marinu, aquapark a další.

Pořiďte si nové rodinné sídlo v soukromé top lokalitě u jezera v krásné přírodě, v podobě investice s pravidelným výnosem a dlouhodobým zhodnocením, kdy turistický ruch na Lipně roste v průměru o cca 6% ročně. Exkluzivně nabízíme celoroční údržbu a správu pronájmu nové nemovitosti v období Vaší nepřítomnosti. Zajišťujeme kompletní právní služby.

Kontaktujte specialistu na investice v Lipenské lokalitě pro více informací, popřípadě se zastavte na nezávaznou prohlídku.

Lipno Real s.r.o.

Lipno nad Vltavou 71, Lipno nad Vltavou, 382 78