Prodej rekreační chaty v obci Pernek (oblast Lipno)

Chata u Lipna se slevou 200.000,- Kč Chata je umístěna v chatové lokalitě Hory, k.ú. Pernek, obec Horní Planá. V okolí Horní Plané je zachována neporušená krajina a příroda díky zřízení chráněné krajinné oblasti Šumava. Lipenská nádrž a okolí Horní Plané nabízí výborné podmínky pro vodní sporty, pěší turistiku a v zimě jsou dostupná lyžařská střediska.
Chata je jednou součástí dvojchaty, kdy druhá část je ve vlastnictví jiného majitele. Chata je přízemní s podkrovím, do kterého je přístup po dřevěném schodišti. V přízemí chaty je chodba, kuchyně, sociální zařízení (sprcha a WC s umyvadlem) a obytné místnosti. V podkroví jsou dvě ložnice. Vytápění je řešeno krbem a kamny, zdrojem studené vody je obecní vodovod, TUV - bojler. Splašky jsou vedeny do jímky, která je na vlastním pozemku a je využívána i pro druhou část chaty. Příjezd k chatě je po zpevněné vozovce. V roce 2012 proběhla rekonstrukce kuchyně a koupelny, a byla vybudována venkovní terasa. V roce 2016 byla vyměněna střešní krytina. V rekreační chatě je možnost být nejen po dobu letních měsíců, ale s ohledem na její vybavení je možno pobyt prodloužit.
Chataři z této chatové oblasti si udržují soukromou pláž na břehu Lipenského jezera. V místě je prodejna potravin a vlaková zastávka.
Původní cena: 2.190.000,- Kč, nyní sleva 200.000,- Kč!!!

AKTIVA MANAGEMENT s. r. o.

U Černé věže 304/9 , České Budějovice, 370 01