Prodej bytu 3+kk 74 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji nízkoenergetický byt 3+kk o velikosti 74 m2. Sklep 7 m2. Byt se nachází ve 3.NP v novostavbě viladomu o 3 bytech.
Dispozice: zádveří 3 m2, obývací pokoj s kk 32 m2, ložnice 11 m2, pokoj 12 m2, koupelna se sprchovým koutem a WC. Okna plastová s termoizolačním trojsklem. Moderní vytápění bytu infrapanely a řízené větrání - zpětná rekuperace odpadního tepla zabezpečí velmi nízké provozní náklady. Bezproblémové parkování před domem. Stavba je provedena ve vyšším standardu s použitím moderních materiálů. Zdivo je tvořeno pórobetonovými a vápenopískovými tvárnicemi YTONG, které skvěle akumulují a mají vynikající hlukovou izolaci.
Ivančice jsou moderním městem se čtyřmi základními, dvěma středními školami a odborným učilištěm. Nádherná okolní příroda - přírodní park Bobrava, se svými řekami, lesy a rybníky, vybízí cyklisty či pěší na romantické výlety do různých směrů. Dům se nachází na krásném klidném místě u soutoku tří hlavních evropských řek s dobrou dopravní dostupností, integrovaný dopravní systém. V blízkosti je veškerá infrastruktura včetně školy, školky, obchody, zdravotnictví.
Byt je vhodný pro klidné rodinné bydlení i jako investice.
Možnost nastěhování ihned. Velmi zajímavá atraktivní cena.

CENTURY 21 All Inclusive

náměstí 28. dubna 2/1069, Brno, 635 00