Prodej bezbarierového bytu 2+1 v činžovním domě v Jablonném v Podještědí

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+1 o velikosti 60 m2. Krásný, nově kompletně zrekonstruovaný byt v přízemí 4. patrovém činžovním domu. možno jako bezbariérový který prochází momentálně celkovou rekonstrukcí. Byt je rekonstruován s pečlivostí – od nových oken, podlah, štuků, příček, sklepů, stoupaček a odpadů. Probíhající rekonstrukce dává možnost zájemci výběr podlahových krytin, interiérových dveří se zárubněmi a obkladů v koupelně a WC.
Obec Jablonné v Podještědí je jen něco málo přes 20min. pohodlné cesty autem z Liberce, Žitavy a 50min z Mladé Boleslavy. Bytový dům je umístěn v blízkosti centra vzdáleného cca 2min.chůzí. Obrovskou výhodou je dobrá dopravní dostupnost, nedaleké historické centrum města, veškerá občanská vybavenost, lékař, škola, školka a koupaliště.
V současné době je již možná rezervace. Byt přejde do Vašeho osobního vlastnictví bez platby Daně z nabytí nemovitých věcí. Ke každému bytu náleží sklepní kóje o velikosti cca 6 m² a vyhrazené parkovací stání u domu. Předpokládané nastěhování 12/2019.S financováním rádi bezplatně pomůžeme a vybereme nejvýhodnější hypotéku. Pro dotazy volejte makléřku.

RE/MAX Gold

Dvorská 4950, Jablonec nad Nisou, 466 01