Prodej bytu 2+KK v činžovním domě v Jablonném v Podještědí

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+KK o velikosti 71m2. Krásný, nově kompletně zrekonstruovaný byt ve 4. patře činžovním domu bez výtahu, který prochází momentálně celkovou rekonstrukcí Byt je rekonstruován s pečlivostí – od nových oken, podlah, štuků, příček, sklepů, stoupaček a odpadů. Probíhající rekonstrukce dává možnost zájemci výběr podlahových krytin, interiérových dveří se zárubněmi a obkladů v koupelně a WC.
Obec Jablonné v Podještědí je jen něco málo přes 20min. pohodlné cesty autem z Liberce, Žitavy a 50min z Mladé Boleslavy.
Bytový dům je umístěn v blízkosti centra vzdáleného cca 2min.chůzí. Obrovskou výhodou je dobrá dopravní dostupnost, nedaleké historické centrum města a veškerá občanská vybavenost- obchody, lékařské středisko. mateřská škola, škola, koupaliště. V současné době je již možná rezervace, která je ve výši 50 000,- Kč a je součástí kupní ceny. Byt přejde do Vašeho osobního vlastnictví bez platby Daně z nabytí nemovitých věcí. Ke každému bytu náleží sklepní kóje o velikosti cca 6 m² a rezidentní parkovací stání u domu. Předpokládané nastěhování 12/2019.S financováním rádi pomůžeme a vybereme nejvýhodnější nabídku.Pro dotazy volejte makléřku.

RE/MAX Gold

Dvorská 4950, Jablonec nad Nisou, 466 01