Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 9305m2, Antonínov

Nabízíme k prodeji lukrativní celodenně osluněné pozemky v srdci Jizerských hor - v Josefově Dole - Antonínově o celkové výměre 9.305 m2 s hezkým výhledem do okolí ( po dohodě lze odprodat i po větších částech: kupní cena od 700,-Kč/m2). Více jak polovina této plochy je Územním plánem určena pro bytovou i rekreační výstavbu - stabilizovaná plocha v kategorii Bydlení v rodinných domech.
Inženýrské sítě : elektřina a obecní voda přímo na pozemku, plyn u hl. silnice, nutnost zřídit ČOV.
K pozemku je nově vybudovaná vlastní přístupová zpevněná cesta. Stavba k rekonstrukci stojící na pozemku - rodinný dům - je součástí prodeje.
Obec Josefův Důl je zasazena v krásné přírodě, která skýtá mnoho možností ke sportovnímu vyžití: - nedaleko (3 km) se nachází Ski areál Tanvaldský Špičák, který nabízí v zimním období 6,6 km sjezdových tratí, které jsou 100% pokryty systémem technického zasněžování a k přepravě na vrchol Špičáku slouží lanová dráha a 5 vleků. Tento areál nabízí vyžití i v letních měsících - během prázdnin je v provozu lanová dráha a od května do září je otevřena Rozhledna na Tanvaldském Špičáku, aktuálně jsou vybudovány bike traily v celkové délce cca 8 km. Oblíbené jsou v tomto kraji i cyklostezky a běžecké tratě, které jsou dobře napojeny na nedaleké rekreační středisko Bedřichov, pěší výlety lze podnikat na Josefodolskou přehradu, Vodopády Jedlová aj.
Pro více informací se obraťte přímo na makléře.
Doporučujeme prohlídku.