Prodej domu v osobním vlastnictví 207 m2, Kaplice

Nabízíme exkluzivně ke koupi rodinný dům se zahradou nacházející se v jedné z nejhezčích a nejžádanějších lokalit města Kaplice v Jihočeském kraji, okres Český Krumlov.
Jedná se o samostatně stojící podsklepený rodinný domek se dvěma bytovými jednotkami 3+1 a 2+1. Zkolaudován byl v r. 1973, je v dobrém stavu, udržovaný, nová plastová okna a střecha.
Dispoziční řešení bytové jednotky, která se nachází v přízemí je 3+ 1 a je tvořena vstupním zádveřím, chodbou, kuchyní (17 m2), obývacím pokojem (19 m2), ložnicí (19 m2), dětským pokojem (9 m2), koupelnou a místností s WC.
Z chodby v přízemí se schodištěm vstupuje do podkroví, kde se nachází druhá bytová jednotka 2+1, sestávající se z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, sociálního zařízení a lodžie. Zde je možnost zvětšit obytné prostory o část půdních prostor.
Suterén se sestává z prostorné garáže, dílny, prádelny a dvou sklepů.
Topení v celém domě je ústřední, řešeno elektrokotlem, který lze kombinovat s kotlem na tuhá paliva. Elektřina, voda i odpad jsou napojeny na veřejné sítě.
Celková plocha pozemku činí 852 m2, z toho zastavěná plocha 109 m2.
K domu náleží slunná zahrada o výměře 743 m2, v jejíž zadní části je postaven zahradní altán a skleník.
Dle vzájemné dohody lze ponechat i nábytek.
Nemovitost se nachází v klidné lokalitě v blízkosti městského parku a v docházkové vzdálenosti od centra města Kaplice, kde najdeme veškerou občanskou vybavenost – městský úřad, školy, školky, obchody, restaurace, zdravotní středisko, poštu, sportovní vyžití.
Pro více informací mne můžete kdykoliv kontaktovat, doporučuji prohlídku.
Prostřednictvím našeho odborného hypotečního makléře Vám ráda pomohu zajistit nejvýhodnější financování.

RE/MAX Dynamic

Kanovnická 75/4, České Budějovice, 37001