Pronájem, byt 2+kk, 52 m2, Vyšehradská ul., Karlovy Vary

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu plně vybavený byt 2+kk v přízemí, o rozloze 52 m2 ve Vyšehradské ulici v Karlových Varech. Za vstupem do bytu je menší chodba, ze které se vchází do pokoje, koupelny a ložnice. Z pokoje se pak vchází do odděleného kuchyňského koutu.
Byt je nově a moderně vybaven. V ložnici je dvoulůžko, v pokoji sedací souprava a jídelní kout, televize (rozvod mnoha TV programů ze satelitu), skříně s komodou. V kuchyni je kuchyňská linka se spotřebiči. Koupelna je osazena velkou vanou, umyvadlem a WC. Je možno využít wifi připojení k internetu.
Byt je v čistém, pečlivě udržovaném domě, v blízkosti lázeňského centra. Možno využít též společných prostor s automatickými pračkami, další místnosti k posezení s více přáteli, i venkovního posezení za domem. K bezplatnému parkování je možno využít pozemní komunikace vzdálené cca 500 m nebo placeného místa v parkovacím domě. V blízkosti je škola, školka, zastávka MHD.
Nájemné činí 10000 Kč měsíčně, paušální poplatky za služby (teplo, voda, teplá voda, TV, wifi, elektřina) činí 3.500 Kč (1 osoba), resp. 4.000 Kč (2 osoby). Kauce ve výši 20.000 Kč, bez poplatku pro zprostředkovatele.
Ideální pro bydlení bez starostí a investic do vybavení, vhodné pro 1- 2 osoby.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81565.

NEXT REALITY Karlovy Vary

Dr. Davida Bechera 903/19, Karlovy Vary, 360 01