Prodej, Byt 3+1, 114 m2, Klatovy IV-poslední volný byt-94 m2

RSČS -oblastní zastoupeni jihozápad sužuje svoji nabídku v oblasti bydlení nové bytové výstavby. K prodeji nabízíme dva podlení byty ve výstavbě 3+1 o rozloze včetně balkonu a sklepa 114 m2.Bytové jednotky se nachází v nově stavěném bytového domu na Plánickém předměstí.Dům je zhotoven moderní technologií stylem zateplený cihelný poroblok, s nejvyššími tepelnými parametry.Je vybaven prostorným výtahem pro 8 osob s výtahovou šachtou ,umístěnou mimo středový prostor.Klidová oblast Plánického předměstí je stále vyhledávanější pro svou polohu a čisté prostředí.Výhodou pro nového majitele je,že v současné době je ještě možnost variability bytových jednotek s ohledem na umístění vnitřních příček,druhu obkladů a dlažeb apod.- fotografie sociálního zařízení jsou pouze ilustrační.Samozřejmostí je částečně zapuštěný balkon.Naprosto bezkonkurenčními aspekty ,oproti jiné bytové výstavbě v Klatovech, je vybavení každé jednotky samostatným plynovým kotlem,okna osazená izolačními trojskly,venkovními roletami a koupelny vanou.Vchod zabezpečen čipovou kartou a videotelefonem.Významnou skutečností je i možnost zásahu do topné soustavy např.nainstalovat podlahové topení a nebo jiné varianty dle vlastního uvážení. Cena od 2 595 595,- Kč.
Velkou výhodou je i nárokované stání pro os.automobil ke každému bytu 3+1 a nebo možnost zakoupení garáže v domě. Zajistíme zvýhodněné financování ze strany České spořitelny a.s..
Fotodokumentace z interieru je pouze informativní a je možné si tyto prostory upravit dle své vlastní fantazie.Možnost výběru z několika variant sanitárního vybavení a POZOR!- byt, zakoupený přes naší společnost získáváte s poukazem na nákup elektro zařízení/např. vybavení kuchyně a nebo domácí dílny/ v hodnotě 5 000,- Kč!!!
Daň z nabytí nemovité věci je pouze za pozemek a tzn. ve výši cca 2000,- KČ.