Prodej stavebního pozemku v obci Kleneč 4942m2

Prodej st.pozemku v Klenči – okres Roudnice n/Labem.

Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 4942 m2 v intravilánu obce. Dle územního plánu je určený k bytové zástavbě. Je přístupný přímo z hlavní silnice, vzdálený 3 km od Roudnice nad Labem. Výborné spojení z Prahy po dálnici D8.

Pozemek je vhodný pro malý developerský projekt, ale také pro individuální výstavbu vcelku, nebo parcelaci na čtyři až pět rodinných domů. K dispozici je zaměření pozemku a schválená územní studie.

Kleneč je velice klidná obec nedaleko od Řípu. Zmíněná již v kronice Václava Hájka z Libočan. V obci působí Klenečský zájmový spolek pořádající sportovní (výlety na kole) a kulturní akce. Východním směrem je národní přírodní památka „Karfilát“. V místě je vlakové spojení. V současné době se obec rozrůstá o nové rodinné domy.

Pozemek je v současné době zemědělsky využíván a součástí je sad se vzrostlými stromy (švestky, meruňky a moruše). Terén je rovinný, ohraničený z kratší strany silnicí a naproti potokem. Za pozemkem svažitý západním směrem. Říp je na dohled východně. V obci jsou všechny sítě. Místní kanalizace je na kraji pozemku u silnice. Sousední domy jsou napojené na plynové vedení. Vodovodní přípojky řeší v obci společnost Čevak a elektřinu společnost ČEZ.

Na požádání můžeme zaslat videoprezentaci.

Financování je možné řešit s naším finančním poradcem z RX finance.

RE/MAX Optimal

tř. Národní svobody 181/26, Písek, 397 01