Nádherný pozemek 3.567 m2 pro bydlení a rekreaci s rodinným domem

Prodej nádherného velkého pozemku s rodinným domem a potenciálem další výstavby v nádherném prostředí na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor. Pozemek je lemován vzrostlou zelení a je na hranici lokálního biocentra. Příjezd je po celoročně udržované místní asfaltové komunikaci. V těsné blízkosti jsou oblíbené turistické a lyžařské běžecké trasy, v okolí je několik oblíbených lyžařských středisek (Harrachov, Rejdice, Paseky nad Jizerou).
Celý pozemek o velikosti 3.567 m2 je dle územního plánu Kořenova určen jako území SR – smíšené obytné a rekreační. Dle podmínek územního plánu je v zastavěném území minimální plocha pro vymezení stavebního pozemku 800 m2, koeficient zastavěných ploch 0,25, max. výška stavby 10 m.

Na pozemku se nachází rekreační rodinný dům se dvěma byty. Pro bydlení je využíváno přízemí, plně rekonstruované podkroví i doplňkový prostor pod hřebenem střechy. Interiery domu byly zrekonstruovány na dvě samostatné obytné jednotky cca 80 m2 a cca 69 m2 plus celkem cca 30 m2 rekonstruované prostory pod hřebenem střechy. V domě jsou celkem 4 koupelny s WC.

Dům má se sedlovou střechu a je částečně podsklepený. Konstrukce domu jsou zděné, v interiéru doplněné sádrokartonem, krov je dřevěný, střešní krytina z plechových šablon. Dům je napojen na elektřinu, veřejnou kanalizaci, zásobování vodou je z vlastní studny. Vytápění je elektrickými přímotopy a krbovými kamny