Pension s restaurací a domem i k bydlení

Skvěle zavedený pension s restaurací a přilehlým domem na velmi lukrativním místě.
Pension: 11 pokojů s vlastním soc. zařízením (vyjma podkrovního - ten má soc. zařízení na chodbě), apartman o 2 mís tnostech. Pension je zrekonstruovaný, okna plastová, nová střecha, rozvody, koupelny,... 34 lůžek + přistýlky, + personální pokoj v podkroví. K dispozici prádelna, sušárna, úklidová místnost. 3 pokoje mají vstup do zahrady, 3 pokoje mají balkon. Restaurace pro 45 lidí, parkoviště pro 15 aut. PENB C, 2x bojler, kanalizace + jímka, 2x vlastní studna, kabelová TV, internet O2. Pravidelná a stálá klientela.
Dům: podkrovní novostavba 3+kk s rohovou vanou, v přízemí 2-garáž, kolárna, kotelna. Cihla porotherm, zateplení, PENB C.
K nemovitosti náleží velký pozemek - celkem 3766 m2, za budovou plán na pergolu a bazén, je z něho výhled na můstky v Harrachově.
Velmi strategická poloha: hlavní mezinárodní tah do Harrachova, zast. bus i vlak (slavná ozubnicová trať), infocentrum. Lyžařský vlek Bavorák a další vleky v okolí, výchoziště lyžařských stop, cyklostezky. Kořenov je největší horská obec v ČR, dojezd autem Praha - Černý Most 1.5 hod.

Artumes, s.r.o.

K Zahrádkám 1897, Beroun - město, 26601