Rekreační rodinný dům se dvěma byty a pozemkem 3576 m2 s potenciálem další výstavby

Prodej rekreačního rodinného domu se dvěma byty a velkým pozemkem s potenciálem výstavby dalších objektů v nádherném prostředí na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor. Pozemek je lemován vzrostlou zelení a je na hranici lokálního biocentra. U hranice pozemku je zděná garáž s podkrovním prostorem. Příjezd je po celoročně udržované místní asfaltové komunikaci. V těsné blízkosti jsou oblíbené turistické a lyžařské běžecké trasy, v okolí je několik oblíbených lyžařských středisek (Harrachov, Rejdice, Paseky nad Jizerou).

Dům se sedlovou střechou je částečně podsklepený, pro bydlení využíváno přízemí, plně rekonstruované podkroví i doplňkový prostor pod hřebenem střechy. Interiery domu byly zrekonstruovány na dvě samostatné obytné jednotky cca 80 m2 a cca 69 m2 plus celkem cca 30 m2 rekonstruované prostory pod hřebenem střechy. V domě jsou celkem 4 koupelny s WC.

Konstrukce domu jsou zděné, v interiéru doplněné sádrokartonem, krov je dřevěný, střešní krytina z plechových šablon. Dům je napojen na elektřinu, veřejnou kanalizaci, zásobování vodou je z vlastní studny. Vytápění je elektrickými přímotopy a krbovými kamny

Celý pozemek o velikosti 3.567 m2 je dle územního plánu Kořenova určen jako území SR – smíšené obytné a rekreační.
Dle podmínek územního plánu je minimální plocha pro vymezení stavebního pozemku 800 m2, koeficient zastavěných ploch 0,25, max. výška stavby 10 m.