Prodej, Rodinný dům Křemže ul. Pod Kopcem, 256m2

Exkluzivně na prodej rodinný dům s garáží před dokončením kompletní rekonstrukce v obci Křemže. Dům je situovaný do ulice Pod Kopcem s výhledem na Kleť.
Součástí pozemku o velikosti 256m2 je objekt pro bydlení – rodinný dům č.p. 65. Zelená plocha pozemku byla rozšířena formou zatravnění pultových střech nad částí obytné plochy a nad garáží viz vizualizace. V rámci rekonstrukce došlo k demolici původního objektu na úroveň obvodového zdiva a na něm byl vystavěn nový objekt. V domě jsou vybourány podlahy, položeny nové izolační a drenážní vrstvy, rozvedena nová elektroinstalace, rozvody vody a odpadů a samozřejmě osazena nová plastová okna. Další technické podrobnosti jsou k dispozici v souhrnné technické zprávě.
Ve východní části se nachází obytná část odpovídající původnímu rodinnému domu, nad níž je vybudováno nové podkroví. V západní části směrem k sousednímu domu je zachována garáž. Zastřešení vstupní části s koupelnou, zastřešení místnosti přilehlé ke garáži a zastřešení garáže bude koncipováno částečně jako pobytová terasa a částečně jako zelená střecha. Tímto dojde k rozšíření zelených ploch na pozemku a ke zlepšení jeho využitelnosti.
Nad přístavbou je sedlová střecha z poplastovaného plechu, na který navazuje jednopodlažní část zastřešená střechami pultovými.
Dům je napojený na obecní vodu i kanalizaci. Vytápění je navrženo formou krbových kamen v přízemí a vytápění stropními topnými fóliemi ECOFILM C.
Dispozičně je objekt logicky zónován. Hlavní vstup je situován přibližně do středu dispozice. Vchází se do vstupního prostoru, ze kterého je možno jít na WC a do koupelny a dále nalevo do hlavní obytné části a napravo do obytné místnosti uvažované jako spodní ložnice či pokoj pro hosty. Hlavní obytnou část tvoří v 1.NP otevřený prostor s kuchyní, ze kterého lze po schodišti vstoupit do podkroví, kde je situována komunikační chodba s přístupem do ložnice, dětského pokoje a na WC se sprchou. Z chodby lze také vstoupit do venkovního prostoru na severní straně objektu. Z ložnice je pak balkonovými dveřmi přímý přístup na terasu.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma.
Doporučuji osobní prohlídku a včasnou rezervaci.
Pro bližší informace kontaktujte makléřku zakázky Ing. Andreu Kohoutovou.
Součástí kupní ceny není daň z nabytí nemovitých věcí ve výši 4%, kterou dle platné legislativy platí strana kupující.

RK Stejskal.cz - Tábor

9. května 2061, Tábor, 390 02