Byt 2+1 v RD, 87 m2, samostatný vchod, zahrada 1.707 m2

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v rodinném domě, se samostatným vchodem, o celkové výměře 87 m2 a zahradou o výměře 1.707 m2. Jedná se v podstatě o 1/2 RD, v klidné části obce Kunčina , okr.: Svitavy. Bytová jednotka se skládá z předsíně, kuchyně, WC, koupelny, kde se nachází také kotel na tuhá paliva, 1 průchozího a dále 1 neprůchozího pokoje. V zimních měsících je vytápění zajištěno přes UT s kotlem na tuhá paliva, TV by měl zajišťovat bojler, t.č. nefunkční. Celkový stav nemovitosti je vhodný spíše ke kompletní rekonstrukci. Přímo v obci se z občanských vybaveností nachází pošta, obchod, mateřská a základní škola. Zbývající kompletní občanská vybavenost na nachází v 5 km vzdálené Moravské Třebové, okresní město Svitavy je vzdálené cca 20 km,
Vlastník v insolvenci, prodej přímo od insolvenčního správce + se souhlasem a dozorem soudu = velmi bezpečná koupě ! V případě rychlého jednání je dohoda možná ! Doporučujeme prohlídku !
V případě zájmu pro vás rádi zajistíme zdarma financování přes hypoteční úvěr ! Zpracujeme pro vás hypotéku přesně „na míru“, dle vašich požadavků a možností, dle aktuální situace na trhu. Spolupracujeme s různými bankovními ústavy a vybíráme pro vás to nejlepší !

RB REAL Radim Buchta

Tolstého 938/6, Havířov, 736 01