Luxusní rodinné sídlo - Dvůr Rytířova Lhota v Českém ráji

Veškeré informace najdete na našem webu: ---

Luxusní rodinné sídlo pro velmi náročnou klientelu.

V dojezdové vzdálenosti od Prahy, uprostřed magické krajiny Českého ráje, se nachází "Dvůr Rytířova Lhota". Zcela unikátní projekt vícegeneračního bydlení představuje život na velkorysém prostoru v soukromí klidné přírody.

Dispozice rodinný dům: 4+kk + 2+kk + fitness a sauna, celkem 341m2
Dispozice guest house: 3+1, celkem 148m2
Plocha pozemků: 5.678 m2 celkem - 2.941 m2 hlavní pozemek + 2.737 m2 sad

Celý projekt vyniká luxusním provedením a poskytuje široké zázemí pro život a zábavu celé Vaší rodiny (wellness a fitness část s posilovnou, vinný sklípek, pergola, venkovní bazén i biotop a další).
K celému komplexu náleží vedle zahrady i soukromý sad s výhledy přímo na panorama hradu Trosky.

Dominantu rodinného sídla tvoří 2 obytné budovy. Větší rodinný dům charakterizuje zvenčí bílá omítka s přírodním kamenem a velkoformátová okna, díky kterým je dům celý den zalitý sluncem a nabízí úžasnou hru světel při východech a západech. Horní patro disponuje čtyřmi prostornými obytnými místnostmi, dolní patro pak samostatným 2kk, wellness a fitness částí.

Druhá obytná budova (guest house) se třemi obytnými místnosti Vás okouzlí vysokými stropy pod tradiční sedlovou střechou lemovanou dřevěnými trámy a obložením z přírodního kamene. Pro setkávání s přáteli je k dispozici honosně vybavená kuchyň. Ze zadní části domu můžete vstoupit do klidové zóny s koupacím jezírkem.

Cenu Vám sdělíme na vyžádání a samozřejmě Vám toto jedinečné sídlo rádi ukážeme při osobní prohlídce.

Pozn. k PENB: výroba energetického štítku je zadána, odhad je min. B, spíše A. Doplníme, jakmile bude k dispozici.

youlive

Lesnická 1152/4, Praha 5, 15000