Prodej stav. pozemku 1443m2 v obci Louňovice u Říčan u Prahy

Nabízíme mimořádnou příležitost k výstavbě rodinného domu v atraktivní lokalitě Louňovice u Říčan u Prahy. Celková velikost prodávaného pozemku je 1443m2, jako stavební pozemek je vyčleněna část o velikosti 1225m2. Poloha pozemku zajišťuje soukromí, vedle i do budoucna pouze jeden soused.
Na pozemku je zakončena vodovodní a kanalizační odbočka, je zaplacen poplatek za rezervaci el. příkonu, plyn a telefon jsou přímo před pozemkem.

V místě školka, škola, potraviny, restaurace, zahradnictví, tenisové kurty, hřiště. Další obchody v Mukařově (např. stavebniny, Penny) a Jevanech v okruhu 1km, veškerá občanská vybavenost v Říčanech (7km). V okolí lesy, rybníky, jezírko ke koupání, cyklostezky, bowling. Přímé autobusové spojení do Prahy (metro Háje 30min), zastávka 200m od pozemku

Po dohodě lze zakoupit i navazující pozemky (louka a zalesněná část, vlastní potok) o rozloze 9349m2 za velice zajímavou cenu. Pozemky poskytují soukromí a kus vlastní přírody za domem (vhodné např. i pro chov několika koní).

Pro zájemce o rychlé zahájení stavby je možný převod stavebního povolení a projektová dokumentace v ceně na hezký a velmi dobře řešený dům Lyra (více info na stránkách gservis.cz firmy Gservis). Platnost stavebního povolení k zahájení stavby na tento dům je do 5/2020.

Lze financovat hypotečním úvěrem, který zdarma vyřídíme za nejvýhodnějších podmínek na trhu.
Nádherné klidné místo s výhledem na lesy, které zároveň poskytuje výhody blízké civilizace, čeká na svého objevitele. Neváhejte, vřele doporučuji.

Duna House

Michelská 300/60, Praha 4 - Michle, 140 00