Bytový dům s komerčním využitím, 650 m², Nymburk

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi nemovitost vhodnou k bydlení s komerčním využitím ve městě Nymburk, ulice Tyršova. Objekt nabízí 650 m² užitné plochy, suterén, přízemí, 1. patro a také možnost půdní vestavby. Nemovitost prošla rekonstrukcí – zateplení domu, nové rozvody elektřiny a vody, plynové topení a nová EUROOKNA.

V přízemí (1.NP) naleznete nebytové prostory s vlastními vchody, které lze využít k podnikání, jakožto například kavárna, restaurace/ hospoda neboli kancelářské prostory a jiné, ale také přizpůsobit na bytovou jednotku. Přízemí nabízí 217,15 m² užitné plochy.

V 1. patře (2.NP) naleznete bytovou jednotku 3+kk/ 4+kk s balkonem a terasou. Byt nabízí užitnou plochou 146,15 m², který je dispozičně řešen následovně - chodba, samostatná toaleta, místnost s umyvadlem (možnost výlevky/ technická místnost), obývací pokoj s kuchyňským koutem a balkonem, koupelna s vanou, ložnice, pokoj se vstupem na terasu a komora/ místnost, kterou lze využít, jakožto další pokoj.

Objekt lze využít k mnoha podnikatelským účelům či k vlastnímu bydlení, ale také jako investiční nemovitost. K nemovitosti jsou k dispozici půdorysy s jasným záměrem využití. Suterén a půdu lze přeměnit na byty neboli nebytové prostory.

Veškerá občanská vybavenost ve městě Nymburk a výborná dopravní dostupnost. Městská voda a kanalizace, vytápění plynové. V případě zájmu o více informací či prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

CENTURY 21 Excellent Reality

Boleslavská třída 416/17, Nymburk, 288 02