K prodeji zavedená hospůdka na trase Praha - Vídeň

Exkluzivní nabídka prodeje hospůdky s minipivovarem a domem k bydlení
K prodeji nabízíme zavedenou a plně vybavenou hospůdku v centru obce Olbramkostel s prostory nachystanými pro minipivovar a domem k bydlení.
Tyto dvě nemovitosti se prodávají jako celek a nabízí poměrně velký potenciál jak ke komerčnímu využití, k ubytování, tak i k soukromému bydlení.
Hospůdka má prostorný, vybavený sál (pro cca 50lidí), výčep, zařízenou a plně funkční kuchyni, sklad, toalety pro hosty a kancelář se samostatnou toaletou pro zaměstnance. Navazují prostory pro minipivovar, kde je vše připraveno k využití – voda, odpady, elektřina, dlažba, obklady…….
Vše prošlo nákladnou rekonstrukcí a je funkční. Celý objekt je zkolaudován jako restaurace s pivovarem.
Rodinný dům je po kompletní rekonstrukci - bytová jednotka momentálně o velikosti 2+1, poskytne příjemné bydlení v centru obce, s možností parkování před domem, nebo pak na dvorku za domem. Lze ho samozřejmě využít i k ubytování a je možné také vybudovat ještě půdní vestavbu jako pension, předpokládaný počet pokojů je 4-6.
Rozjeďte své podnikání právě zde, na trase Praha – Vídeň!
Krásná okolní příroda, výborná dopravní dostupnost jak do Znojma (10 km), tak např. do Vranova n.D. (13 km). Tato lokalita je vyhledávaná i cyklisty, proto například zřízení cyklo pensionu by bylo zajímavým využitím této nemovitosti.
PENB se zpracovává, proto je prozatím uvedena tř. „G“.
Více informací u makléřky.

RE/MAX Profi Reality

Náměstí Svobody 1519/6, Znojmo, 669 02