Prodej bytu 3+1 s balkónem (124 m2) v osobním vlastnictví v Moravské Ostravě, ul. Partyzánské nám.

Tohle není jenom byt. Tohle je přepych, nejvyšší standard a životní styl, který si obvykle dopřávají jen známé celebrity a úspěšní majitelé firem. A Vy teď máte naprosto unikátní časově omezenou příležitost, získat tento luxusní byt jenom pro sebe. Jako své sídlo a přepych v kulturním srdci ostravského dění.
V kuchyni je nová kuchyňská linka v černém matu včetně vestavěných spotřebičů (myčka, digestoř, indukční deska, elektrická trouba). Pod celou plochou vrchních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů.
Koupelna je opravdu velmi prostorná a to i přesto, že bylo ponecháno samostatné WC (závěsné). V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, umyvadlo, baterie, zrcadlo a samostojící vana.
V předsíni je umístěna velká vestavěná skříň.
Užívejte si komfortu podlahového vytápění, spolehlivosti zabudovaných spotřebičů.
Pro naprostou ochranu rodinného klidu a soukromí je byt přes okna odhlučněn - dopravní dění kolem tak pro Vás bude pouhou výhodou snadného a rychlého cestování kamkoliv po Ostravě.
Před domem ve dvoře je k dispozici parkovací místo.
Milujete divadlo? Procházky v parku? Anebo víkendové nakupování? Vše, co potřebujete ke své spokojenosti, budete mít v okruhu 10 minut pěší chůze.
Přijďte se sami přesvědčit. Nechte na sebe působit velkolepost prostoru a jeho dokonalost i v těch nejmenších detailech. Zažijte to všechno na vlastní kůži.Byt je možno financovat pomocí hypotečního úvěru. Vše pro vás může bezplatně zanalyzovat náš finanční specialista. Neváhejte kontaktovat makléře, doporučujeme prohlídku.
Energetický průkaz se momentálně vyhotovuje.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

RE/MAX Profit

Masarykovo nám. 5/5, Moravská Ostrava a Přívoz, 702 00