Prodej bytu 3+kk 101 m2 se zahradou 122 m2

Exkluzivně, nabízíme k prodeji byt, v žádané lokalitě Ostravy – v části Nová Bělá.
Řešíte dilema mezi tím, zda si pořídit dům v odlehlé části Ostravy a denně trávit spoustu času, na cestách, při dojíždění do zaměstnání, rozvážení dětí do školky či školy a nakupování? Chcete mít klid, zahradu pro děti na hraní, pro sebe na grilování, koupání a relaxaci se svou rodinou - nebo být v blízkosti centra města a koupit byt na sídlišti?
Teď máte unikátní příležitost, získat tento luxusní byt jenom pro sebe. Jako své rodinné sídlo a přitom mít v blízkosti školu, školku, nákupní centrum, bít v blízkosti centra města a přesto mít klid a bezpečí.
Jde o uzavřenou rezidenci v klidném a bezpečném prostředí v Ostravě, v části Nová Bělá, na ul. Kaminského s dětským hřištěm a vlastním parkovacím stáním, kde vjezd je řešen dálkově ovládanou branou.
Celková výměra bytu 3+kk je 101 m2 a pozemku 122 m2.
V celém bytě je podlahové vytápění s regulací a vnitřním nastavitelným termostatem. V létě Váš komfort zajistí klimatizace, která je ve všech pokojích.
O vaše bezpečí se postarají pancéřové dveře a zabezpečovací systém, s centrálou pro volání na mobilní čísla a výjezdovou službu, vnitřními a venkovními čidly. (systém rozlišuje požární poplach, narušení prostoru, rozbití okna, atd.)
Okna jsou v provedení dřevo hliník - dokonale izolují, rovněž tak venkovní prosklený portál, který je dominantou bytu a spojuje vnitřní a venkovní prostor.
V kuchyni je kuchyňská linka v červeném a bílém laku, včetně vestavěných spotřebičů (myčka, digestoř, indukční deska, parní trouba). Pod celou plochou vrchních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů.
Koupelna je prostorná se sprchovým koutem a vestavěnou pračkou se sušičkou, toaleta je ve stejném designovém provedení jako koupelna.
V předsíni je umístěna velká vestavěná zrcadlová skříň a oddělená šatna pro Vaši ženu, s velkým zrcadlem, botníkem a skříňkami.
V celém bytě i na terase je LED osvětlení, které zaručí úsporu energie.
Zahrada je oddělena betonovým plotem s vnitřním reliéfem skládaného kamene.
Venkovní prostor s posezením a terasou určenou pro grilování a stolování s Vaší rodinou a přáteli je osázen stromy a stromky, vybaven grilem, včetně vybavení pro grilování a stolkem pro přípravu pokrmů. Zastřešen je výsuvnou pergolou s dálkovým ovládáním a čidly pro automatické zasunutí při větru a dešti.
Druhá část zahrady nabízí další posezení pod pevně instalovaným slunečníkem, ohniště, skalku, malou zahrádku a zahradní domek pro uskladnění náčiní na udržování zahrady.
Pro Vaše děti je zde trampolína, pískoviště, dostatečný prostor pro hry, včetně fotbalové branky a v neposlední řadě prostor pro vířivou vanu, kterou jistě využijete v době letního horka.
Vše je navrženo architektem a zvoleno tak aby výsledný efekt, co do míry komfortu, nadčasovosti, designu a energetické úspornosti tvořilo jeden dokonalý celek.
Neváhejte a domluvte si prohlídku u makléře.